Aktuálně

17. září

Nenechte si ujít náš nový open air festival Prague Sounds

Od 2. do 8. září vystoupí na unikátní festivalové Plovoucí scéně na Vltavě umělci, se kterými mají Struny podzimu mnoho společného: Yo-Yo Ma, Brad Mehldau, Jiří Suchý, Jiří Slavík nebo Lizz Wright. Program nového open air festivalu Strun podzimu s názvem PRAGUE SOUNDS najdete zde.

17. září

Struny podzimu nabídnou tradici i modernu: Gidon Kremer & Kremerata Baltica, Madeleine Peyroux, Caroline Shaw, Makaya McCraven, Saul Williams nebo Kae Tempest.

Jubilejní 25. Struny podzimu rozezní v českých premiérách skladatelka, zpěvačka a houslistka ověnčená Pulitzerovou cenou i Grammy Caroline Shaw se souborem Attacca Quartet, charismatická zpěvačka Madeleine Peyroux či progresivní jazzový bubeník Makaya McCraven.Jedinečnou kombinaci rapu, recitace a klasické hudby nabídnou ve společném projektu raper Saul Williams, zjevení britské alternativní scény Kae Tempest a soubor Mivos Quartet. Další nevšední hudební zážitky obstarají sardinští polyfonní zpěváci Tenores di Orosei, ikona bossa novy Vinicius Cantuaria a nestárnoucí klasik české písně Jiří Suchý.

24. června

Nechme Struny znít!

Představili jsme program 25. ročníku festivalu a zahájili předprodej vstupenek na jubilejní ročník, ale také na naši letošní novinku, silvestrovský a Novoroční galakoncert. Vstupenky v síti GoOut, ale objednávat můžete i zde na festivalovém webu, a to přímo v detailu vybraného koncertu.