Aktuálně

27. července

Struny podzimu nabídnou tradici i modernu: Gidon Kremer & Kremerata Baltica, Madeleine Peyroux, Caroline Shaw, Makaya McCraven, Saul Williams nebo Kae Tempest.

Jubilejní 25. Struny podzimu rozezní v českých premiérách skladatelka, zpěvačka a houslistka ověnčená Pulitzerovou cenou i Grammy Caroline Shaw se souborem Attacca Quartet, charismatická zpěvačka Madeleine Peyroux či progresivní jazzový bubeník Makaya McCraven.Jedinečnou kombinaci rapu, recitace a klasické hudby nabídnou ve společném projektu raper Saul Williams, zjevení britské alternativní scény Kae Tempest a soubor Mivos Quartet. Další nevšední hudební zážitky obstarají sardinští polyfonní zpěváci Tenores di Orosei, ikona bossa novy Vinicius Cantuaria a nestárnoucí klasik české písně Jiří Suchý.

24. června

Nechme Struny znít!

Představili jsme program 25. ročníku festivalu a zahájili předprodej vstupenek na jubilejní ročník, ale také na naši letošní novinku, silvestrovský a Novoroční galakoncert. Vstupenky v síti GoOut, ale objednávat můžete i zde na festivalovém webu, a to přímo v detailu vybraného koncertu.