www.decko.cz

internetové hřiště dětského kanálu ČT :D

19. 10. 2014,
Divadlo Minor

18. 10. 2014,
Divadlo Minor

Nech se na chvilku chytit do sítě, ve které se sice nemůžeš pohoupat, ale čeká tě tu spousta zábavy a her k pořadům ČT : D.  Bezpečně online.

Déčko je webové hřiště a zároveň program České televize pro děti, ale také pro dospělé, kteří z dětství nikdy nevyrostli. Vy všichni si u nás můžete hrát, sledovat televizi, objevovat, zkoumat a poznávat nové věci nebo na známé věci získat zcela nový pohled. A to všechno bez starostí a bez reklamy.  

Pro dnešní děti je televizní obrazovka jen jednou z mnoha: denně se věnují obrazovkám počítačů, tabletů a chytrých telefonů. Víme, že je baví interakce. Hledají hry, informace a videa, tam, kde samy chtějí, a především v čase, který vyhovuje jim. Proto jsme pro televizní Déčko vytvořili „siamské dvojče“ – web www.decko.cz. Hřiště, které nabízí pestrý a šťavnatý prostor se zábavnými a chytrými aktivitami, doplňuje vysílaný program, rozšiřuje jeho působnost a dětským divákům přináší možnost viděné aktivně zpracovat a použít.

Vytvořili jsme virtuální prostor, kde se líbí dětem i rodičům. Místo, které je bezpečné. Bez reklam a odkazů na neprověřené stránky, místo, kde se děti něco dozvědí a naučí, aniž by si toho vlastně všimly. Místo poetické, výtvarně přitažlivé a jazykově i jinak obohacující. Na déčku.cz již od počátku spolupracujeme s nejlepšími výtvarníky, herci, autory i odborníky.

Hravé zóny: konají se průběžně v sobotu a v neděli / pohraj si chvíli a uvolni místo ostatním / není třeba rezervovat / zcela zdarma

bude se vám také líbit

inspirace

osobnosti

crossover

Déčko na Strunách dětem

Program

Všechny vstupenky jsou zarezervovány, přidejte se na čekací list a máte šanci!


zavřít